AKILLI ALIŞVERİŞ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

TeGeMe Hakkında

TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi, 2000 yılında bir grup bilgisayar mühendisi tarafından, firmaların güvenlik (firewall, router, proxy, antivirus, antispam)sunucu ve uygulamalar ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Araştırma ve geliştirmeye gereken önemi vererek üretilen çözümleri, kaliteden taviz vermeden, minimum maliyet ile oluşturmayı hedefleyen firmamız, sizlerin görüş ve önerileri ile  her geçen gün en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  • Tamamen Araştırma ve Geliştirme ile ürettiği ürün yelpazesi ile firmamız, kaliteden taviz vermeden, minimum maliyet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak...
  • Araştırma ve geliştirme, Kaliteli hizmet ve çözümler, İtibarımızı ve saygınlığımızı artırarak sürdürmek...
  • Çözüm ortağınız olmak, İş hedeflerinizin gerçekleşmesine katkıda bulunmak, Minimum maliyet ile hizmet sunmak...

 

SureBox Hakkında

SureBox , TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE ekibinin, 2000 yılından itibaren çalışması sonucunda geliştirmiş olduğu bir cihazdır. 

SureBox ile hedeflenen; firmaların internet ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden minumum maliyetler ile sunmaktır.
Firmalar, çok büyük maliyetlerle sahip oldukları karmaşık ve yönetimi zor teknolojik sistemlere, SureBox sayesinde çok daha uygun maliyetler ve kurulumu, kullanımı kolay bir şekilde sahip olabilmektedirler.